Verstappen dominuje Formuli 1

Schuberth webV osmi z deseti závodů na prvním místě a dvakrát na druhém místě. Rozhodně není přehnané konstatování, že Max Verstappen opět dominuje Formuli 1.

Po velkolepém vítězství ve Spielbergu přidal Nizozemec další úspěch ve víkendové Velké ceně v Silverstonu. Vzhledem k náskoku 99 bodů před týmovým kolegou Sergiem Pérezem a šestému vítězství v řadě je Max Verstappen na nejlepší cestě k dalšímu titulu mistra světa.

Verstappen však získává pozornost ve Formuli 1 nejen svým výjimečným jezdeckým stylem a talentem, ale také výrazným a nezaměnitelným provedením přilby. Společnost Schuberth, specialista na přilby Formule 1, spolupracuje s dvojnásobným mistrem světa z let 2021 a 2022 již od roku 2019.

Zvláštní důraz je kladen na optimální větrání a hmotnost materiálů použitých ve vnitřní skořepině přilby. Lehká vnitřní skořepina přilby je vyrobena ze speciálního expandovaného polystyrenu (EPS) RUCH NOVAPLAST. Integrované větrací kanály ve skořepině zajišťují ideální cirkulaci vzduchu, a tedy i jeho optimální výměnu.