Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 785 200
Fax +420 556 785 299
info@moraplast.cz

08.2022 Precizní technologie výroby

Precizní technologie výroby Tepelná čerpadla jsou stále více žádaná pro vytápění jak v novostavbách, tak v modernizovaných budovách a jsou považována za nejlepší způsob, jak snížit emise CO2 generované vytápěním budov. Tepelná čerpadla vzduch/voda využívají pro vytápění a přípravu teplé vody teplo uložené ve vzduchu a zároveň je lze v létě využít pro chlazení. Ve vysoce účinném CHA monoblokovém tepelném čerpadle od společnosti WOLF GmbH jsou všechny důležité technické komponenty procesu výroby tepla spojeny ve venkovní jednotce. Bezpečné uložení jednotlivých součástí uvnitř krytu zajišťují výlisky vyrobené z expandovaného polypropylenu (EPP) od společnosti RUCH NOVAPLAST. Pro každé tepelné čerpadlo je zapotřebí 14 jednotlivých výlisků z částicové pěny.

Více

08.2022 Odhalit prvky

Prvky pro vestavbu do okenního ostění pro fasádu bez větracích mřížek Prvky do ostění zajišťují v oblasti okna přesnou montáž, optimalizovanou výměnu vzduchu a tepelnou izolaci – výhoda v každém ročním období.Aby nedošlo k narušení vzhledu vnější fasády, je vzduch v prvku pro vestavbu do okenního ostění Leaf odkláněn a veden bočně k oknu. Prvek je přitom vhodný pro levé i pravé použití v závislosti na přání klienta, zadání architekta nebo konstrukčních podmínkách.

Více

08.2022 Schuberth

Schuberth – maximální ochrana pro motorsport Společnost Schuberth vyvíjí a vyrábí přilby pro nejvyšší úrovně závodů již více než 100 let. Přilba Schuberth SP1 Carbon se vyznačuje jedinečnou, v tlakové nádobě (autoklávu) tvrzenou skořepinou z uhlíkových vláken T700 a je ručně vyráběna v Itálii. U přilby SP1 je používán stejný výrobní proces jako v případě přileb jezdců formule 1. Vnitřní skořepina přilby ze speciálního expandovaného polystyrenu (EPS) má vícedílnou strukturu pro optimalizaci vlastností tlumení nárazů. Tato komplexní segmentace dosahuje lepší absorpce a rozložení síly a nabízí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Více