Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 785 200
Fax +420 556 785 299
info@moraplast.cz

12.2022 Ventilační jednotka

Výměna vydýchaného vzduchu za čerstvý ComfoAir 70 je decentralizovaná, kompaktní a komfortní ventilační jednotka s rekuperací tepla společnosti Zehnder, specialisty na vnitřní klima. Je přímo navržena pro větrání jednopokojových nebo dvoupokojových bytů. Najde však uplatnění také v případech, kdy je třeba větrat větší obytné prostory pomocíněkolika jednotek rozmístěných v jednotlivých místnostech. Díky jednoduché instalaci je ventilační jednotka ideální nejen pro rekonstrukce, ale i pro novostavby.

Více

12.2022 EPP v mobilním dýchacím přístroji

EPP v mobilním dýchacím přístroji V nejmodernějším dýchacím přístroji, který spojuje modularitu a snadné použití s mobilitou, se osvědčilo šasi z expandovaného polypropylenu (EPP) jako optimální řešení pro upevnění jednotlivých dílů. Díly přístroje se jednoduše vloží do speciálně navržených vybrání ve výlisku z EPP a tím jsou zafixované v provozní poloze. Upevňovací prvky jsou tedy zbytečné. Tím se odstraní velké množství ručních operací při montáži. To šetří čas i peníze.

Více

12.2022 Bezpečnost pro milovníky dobrodružství

Bezpečnost pro milovníky dobrodružství Nový model "E2" představuje druhou generaci přileb Schuberth pro milovníky dobrodružství. Přilby jsou univerzálně použitelné, a tedy jsou vhodné na silnici i do terénu. Při vývoji modelu E2 byl kladen důraz především na zvýšení bezpečnosti a pohodlí. Sklolaminátová skořepina přilby je vyrobena technologií Schuberth Direct Fiber Processing a vyztužena uhlíkovými vlákny pro zvýšení tlumicích vlastností a snížení hmotnosti. Ke zvýšení odolnosti proti nárazu přispívá také použití nového materiálu EPS pro vnitřní skořepinu přilby. Vícedílná konstrukce vnitřní skořepiny se zvětšenou dutinou a dvěma hustotami pro hlavní a boční části pohltí působící sílu a tím zajišťuje vyšší bezpečnost.

Více