Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 785 200
Fax +420 556 785 299
info@moraplast.cz

07.2023 Technologie vzduchového vedení

Vzduchotechnické jednotky s rozsáhlou vertikální integrací V posledních letech společnost RUCH NOVAPLAST neustále rozšiřuje své kompetence a odborné znalosti v oblasti vzduchotechniky. Zaměřujeme se na inovativní řešení na bázi částicové pěny. Naše společnost však nevyrábí pouze vysoce kvalitní výlisky z EPP. Jako systémový dodavatel se zaměřujeme i na další pracovní kroky, abychom byli schopni nabídnout komplexní řešení.

Více

07.2023 Řešení skříně

Efektivní a ekologická řešení skříně Moderní ventilační jednotky jsou navrženy tak, aby minimalizovaly spotřebu energie při zachování vysoké kvality vzduchu. Tyto požadavky ideálně splňuje skříň z expandovaného polypropylenu (EPP). EPP má velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti, které ve větracích jednotkách pomáhají minimalizovat ztráty tepla nebo chladu, a tím snižovat spotřebu energie a zvyšovat účinnost. Další výhodou je nízká vlastní hmotnost EPP, která přispívá k výraznému snížení celkové hmotnosti větrací jednotky. Lehké a kompaktní jednotky se vyznačují snadnou manipulací a šetří místo.

Více

07.2023 Přilba Formule 1

Verstappen dominuje Formuli 1 V osmi z deseti závodů na prvním místě a dvakrát na druhém místě. Rozhodně není přehnané konstatování, že Max Verstappen opět dominuje Formuli 1. Po velkolepém vítězství ve Spielbergu přidal Nizozemec další úspěch ve víkendové Velké ceně v Silverstonu. Vzhledem k náskoku 99 bodů před týmovým kolegou Sergiem Pérezem a šestému vítězství v řadě je Max Verstappen na nejlepší cestě k dalšímu titulu mistra světa.

Více