Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

02.2019 RUCH NOVAPLAST používá největší lis na technické díly z EPP v Evropě

RUCH NOVAPLAST používá největší lis na technické díly z EPP v Evropě Trend směřuje stále více k velmi velkým výliskům. Aby se zkrátily dodací lhůty a aby mohly být na přání zákazníků vyráběny výlisky s šířkou nad 2 metry, investovala společnost RUCH NOVAPLAST do nového velkého stroje.

Více

02.2019 Detektor netěsností se šasi z EPP

Detektor netěsností se šasi z EPP Nový detektor netěsností od společnosti Inficon je prvním přístrojem, který detekuje netěsnosti pomocí směsného plynu (95 % dusíku a 5 % vodíku) stejně tak přesně jako pomocí hélia. Elektrické prvky přístroje jsou bezpečně uloženy v šasi z EPP.

Více

02.2019 Dobytí silnic s C4 PRO

Dobytí silnic s C4 PRO Vyklápěcí přilba SCHUBERTH C4 PRO je nejnovějším benchmarkem pro cestovní a sportovní jezdce s nejvyššími nároky. Snoubí se v ní nejpokročilejší technologie se špičkovou kvalitou: nová vnitřní výbava a optimalizovaný koncept akustiky činí z vyklápěcí helmy SCHUBERTH C4 PRO přilbu s maximálním komfortem. 

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.