Vzduchotechnické jednotky s rozsáhlou vertikální integrací

Siegenia1 webV posledních letech společnost RUCH NOVAPLAST neustále rozšiřuje své kompetence a odborné znalosti v oblasti vzduchotechniky. Zaměřujeme se na inovativní řešení na bázi částicové pěny. Naše společnost však nevyrábí pouze vysoce kvalitní výlisky z EPP. Jako systémový dodavatel se zaměřujeme i na další pracovní kroky, abychom byli schopni nabídnout komplexní řešení.

Požadované funkční díly jsou umístěny uvnitř větrací jednotky uložené ve skříni NOVAplex® z EPP. Zařízení je možné flexibilně začlenit do architektury budovy - lze je částečně zapustit do zdi, umístit pod strop nebo na boční stěnu v podkroví. Univerzální řešení z EPP společnosti RUCH NOVAPLAST se přizpůsobí různým požadavkům.

Na typu provedení závisí i následná montáž zakoupených jednotlivých dílů. Tyto díly jsou spolu se šasi z EPP a dalšími důležitými informacemi pro spotřebitele připraveny ke kompletování. Zákazník tak obdrží kompletní vzduchotechnický modul v obalu, které jej chrání při přepravě.

Vertikální integrace v oblasti vzduchotechnických modulů zajišťuje stálou kvalitu i vysokou flexibilitu a v neposlední řadě uvolní výrobní kapacitu výrobce zařízení.