Bezpečnost pro milovníky dobrodružství

E2 Defender White 3 4 uid 6357ea5963044 webNový model "E2" představuje druhou generaci přileb Schuberth pro milovníky dobrodružství. Přilby jsou univerzálně použitelné, a tedy jsou vhodné na silnici i do terénu.

Při vývoji modelu E2 byl kladen důraz především na zvýšení bezpečnosti a pohodlí. Sklolaminátová skořepina přilby je vyrobena technologií Schuberth Direct Fiber Processing a vyztužena uhlíkovými vlákny pro zvýšení tlumicích vlastností a snížení hmotnosti.

Ke zvýšení odolnosti proti nárazu přispívá také použití nového materiálu EPS pro vnitřní skořepinu přilby. Vícedílná konstrukce vnitřní skořepiny se zvětšenou dutinou a dvěma hustotami pro hlavní a boční části pohltí působící sílu a tím zajišťuje vyšší bezpečnost.

Štít modelu E2 představuje výsledek vývoje ve vlastním aerodynamickém tunelu společnosti Schuberth, který se zaměřil na minimalizaci vibrací a otřesů. Díky třem volitelným polohám lze štít nastavit do různých poloh anebo úplně sejmout.

Pro zajištění pohodlí při dlouhých jízdách v terénu nebo na silnici má zásadní význam ventilace a regulace teploty. Z toho důvodu je nový model E2 vybaven dvojitým přívodem vzduchu na bradě, který zabraňuje zamlžování štítu při nízkých teplotách a zároveň zajišťuje dodatečné proudění vzduchu při vysokých teplotách.

Stejně jako u všech přileb Schuberth je vnitřní výstelka modelu E2 vyrobena z antibakteriálních a prodyšných tkanin. Nová koncepce individualizace SCHUBERTH zajišťuje dokonalé přizpůsobení.