Prvky pro vestavbu do okenního ostění pro fasádu bez větracích mřížek

AuenfassadePrvky do ostění zajišťují v oblasti okna přesnou montáž, optimalizovanou výměnu vzduchu a tepelnou izolaci – výhoda v každém ročním období.
Aby nedošlo k narušení vzhledu vnější fasády, je vzduch v prvku pro vestavbu do okenního ostění Leaf odkláněn a veden bočně k oknu. Prvek je přitom vhodný pro levé i pravé použití v závislosti na přání klienta, zadání architekta nebo konstrukčních podmínkách.

KomplettOdklon vzduchu a zároveň optimální výběr materiálů umožňují dosáhnout vyšších hodnot vzduchové neprůzvučnosti než u řešení s vnější mřížkou. Vynikající tepelně izolační hodnoty zabraňují vzniku tepelných mostů.

Sada výlisků prvku ostění se skládá z 5 různých a navzájem bezchybně padnoucích výlisků z nehořlavého EPP o hustotě 50 g/l. Dva výlisky jsou spojeny dohromady pomocí procesu tepelného spojování. Spolu s dalšími komponenty, jako jsou větrací mřížka, hmoždinky, šrouby, montážní návod a další, je prvek u společnosti RUCH NOVAPLAST kompletně zprovozněn a dodáván připravený k použití.