Rekuperace tepla s vysokou účinností

ECO 275 webVentilační zařízení ECO 275 od společnosti GENVEX je i přes svou kompaktní velikost stejně výkonné, jako zařízení, která jsou prostorově výraznější. A to i díky krytu z expandovaného polypropylenu od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Pouzdro se skládá ze tří jednotlivých EPP výlisků, které jsou pomocí tepelného spojování spojeny do jedné šasi. Toto pevné látkové spojení jednotlivých komponentů, které utváří komplexní systém, má za následek nejvyšší možnou úroveň izolace a vzduchotěsnosti.
Prostřednictvím ventilačních kanálů umístěných v šasi z EPP je navíc zajištěno optimální proudění vzduchu. Jednotlivé komponenty ventilačního zařízení, např. ventilátor, řídicí jednotka a výměník tepla, se jednoduše zasunou do speciálně navržených drážek v EPP krytu a bezpečně drží na svém místě. Za tím se skrývá naše geniální konstrukční koncepce NOVAplex®.

V místě vany na kondenzát byl povrch během procesu pěnění vylepšen pomocí laserového texturování.
Výsledkem je 100% voděodolný a zcela rovný povrch. Aby bylo možné bezpečně odvádět vznikající kondenzát, byl do pěny integrován prvek NOVAFeed&Fix®.
Prvky NOVAFeed&Fix® byly integrovány i na dalších místech pouzdra. Díky tomu je možné připevnit například plech pro vnější obložení přímo na šasi z EPP.
Celkovou hmotnost zařízení bylo možné snížit také díky extrémně lehkému a zároveň skvěle izolujícímu materiálu EPP.

Celkový koncept, který stojí za to vidět!