Přepravní boxy pro výměníky tepla výfukových plynů

LT AbgaswaermetauscherPřepravní boxy z materiálu EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST jsou dokonalým vícecestným systémem pro přepravu vysoce citlivých komponentů. Přepravní boxy výměníků tepla výfukových plynů využívá pro přepravu i jeden z dodavatelů pro automobilový průmyslu z oblasti jižního Německa.

Při vývoji individuálně zhotovených přepravních boxů bylo obzvláště výzvou sestavit takový box, který pojme čtyři různě dlouhé výměníky tepla výfukových plynů. Tyto přepravní boxy díky své robustnosti a dlouhé životnosti již několik let pendlují mezi různými pracovišti společnosti.

Částicová pěna EPP je pro tento způsob použití optimální. Pružnost materiálu, která je pro bezpečné uložení komponentů rozhodující, využívá společnost RUCH NOVAPLAST již dlouho. V oblasti přepravních boxů společnost RUCH NOVAPLAST neustále vyvíjí nová řešení a boxy přesahující standardní velikosti má ve svém portfoliu již dávno. Boxy s různými stupni tvrdosti materiálu EPP (Dual Density) a vícecestné boxy s podlahovými perforacemi pro optimální vrstvení komponentů speciálních rozměrů ještě dále rozšiřují jejich možnosti.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.