Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

07.2016 VÝKONOVÁ ELEKTRONIKA POPRVÉ OBKLOPENA NEHOŘLAVÝM PĚNOVÝM MATERIÁLEM

VÝKONOVÁ ELEKTRONIKA POPRVÉ OBKLOPENA NEHOŘLAVÝM PĚNOVÝM MATERIÁLEM Všude, kde protéká proud elektrickým vedením, vzniká teplo. Ve vysoce výkonové elektronice jsou proto na všechny materiály kladeny velmi vysoké požadavky na ochranu před požárem. RUCH NOVAPLAST pracuje již několik měsíců s nehořlavým pěnovým materiálem a úspěšně s ním obklopil plně funkční podložku tištěného obvodu.

Více

07.2016 VNITŘNÍ KONSTRUKCE Z EPP V ZAŘÍZENÍ ZDRAVOTNÍ TECHNIKY

VNITŘNÍ KONSTRUKCE Z EPP V ZAŘÍZENÍ ZDRAVOTNÍ TECHNIKY U zařízení zdravotní techniky hraje rozhodující roli kombinace designu, funkčnosti, robustnosti, flexibility a dlouhé životnosti. U přístroje pro podporu léčebných procesů HILOTHERM Homecare se podařilo nalézt optimální rovnováhu těchto atributů díky vytvoření kompletní vnitřní konstrukce z pěnového materiálu EPP.

Více

07.2016 DÁVKOVAČ MÁSLA S VNITŘNÍM KRYTEM Z EPP

DÁVKOVAČ MÁSLA S VNITŘNÍM KRYTEM Z EPP Máslo nesmí chybět na žádném snídaňovém bufetu. Musí být čerstvé a dobře roztíratelné. S dávkovačem másla EasyButter je to snadné. Tento přístroj byl vyvinut speciálně pro hotely, restaurace a cateringové společnosti. Díky příjemnému designu skvěle zapadne do jakéhokoliv bufetu a mohou jej obsluhovat sami hosté. Vnitřní kostra z EPP s termoplastovým vnějším krytem pochází z dílny společnosti RUCH NOVAPLAST.

Více